fbpx

Sugarwod aplikace

Aplikace, ve které uvidíš tréninky, výsledky i svůj progres. Aby toho nebylo málo, do aplikace si můžeš zapsat svoje maximálky a mrknout s čím cvičí ostatní v našem gymu.

Po instalaci si vytvoř účet a najdi „local gym“ CrossFit Strahov. 

Přístup k tréninkům CrossFit Strahov získáš v rámci členství nebo za 100 Kč měsíčně. Prvních 14 dní máš na zkoušku zdarma.

Heslo pro připojení se k nám ti dá trenér, nebo nám o něj napiš zde.

Proč zapisovat výsledky?

Naším cílem je dělat tě více fit každým tréninkem. Jak ale víš, že si na tom lépe, když nevíš s čím si cvičil před týdnem, měsícem, rokem..?

Výsledky jsou pro nás důležité a chceme aby ty tvé byly lepší a lepší. Abys zvedl každý týden o něco více, cvičil rychleji atd. 

V našich trénincích se setkáš s kratšími i delšími cykly, ve kterých postupně zvyšujeme váhy a počty. Na konci cyklu se testujeme, jestli jsme na dobré cestě a jestli se zlepšujeme (např. hledáme novou maximálku).

U tréninků navazujících na sebe si aplikace pamatuje, s čim si cvičil na předešlém tréninku a automaticky ti to zobrazí. 

RX nebo Scaled?

Jestli nejsi CrossFit závodník, neboj se jet scaled variantu workoutu, s trenérem uprav cvičení dle sebe a svých možností tak, aby to pro tebe bylo náročné, ale aby si se nezasekl na některém z cviků. Přišel sis cvičit a mít z toho dobrý pocit. Se  možnostmi, jak co upravit jsi se setkal na úvodním kurzu, tak to využij. 

RX

Když odcvičíš trénink přesně tak, jak je napsán. Stejné váhy, stejné cviky, stejné opáčka. Jsme sice rádi, když tě challengujeme, není ale nutné za každou cenu vždy jet RX. 

Scaled

Když si trénink upravíš dle sebe a přizpůsobíš svým možnostem a cílům. Např. shyby s dopomocí odporové gumy, méňě dvojitých přeskoků na švihadle, přední dřepy místo dřepů s činou nad hlavou. Možností je nekonečno, stimul zlstane podobný.

Zkusil jsi už strogramming?

 🤜  Programming pro každého, komu je skupinovka málo a chce zamakat víc. Na síle, kondičce, skillu, běhu, … ‏‏‎‎ ‎
🤜  Tréninky píšeme my pro vás. Na základě toho, co vidíme, jak cvičíte, co vám jde a co by bylo možné zlepšit. Jsou osobnější a více na míru, takže progress by měl přijít rychle.
🤜  Kombinovatelný se skupinovkami = hodinu odmakáš ve skupině, kde tě ostatní hecnou a trenér omrkne + 30-60 min pokračuješ v tréninku podle STRogramingu.
‏‏‏‏
– Když na lekci zničíš nohy těžkými dřepy, tak ve STRogrammingu těžké dřepy nebudou.
– Nemusíš přemýšlet nad tím, co si po lekci ještě zacvičit, abys měl trénink vyvážený.
– Naučíš/zlepšíš se ve věcech, na které na lekcích není tolik prostor, protože budou ve STRogrammingu častěji.
– Dopřeješ tělu spoustu kompenzačních a extra (=méně fun) cviků, které se na lekcích tolik neobjevují (ve STRogrammingu budou s videami).
‏‏‏

Nestačí? Co se na to vrhnout 1-1? Jen ty a trenér formou individuální lekce.

Tvá technika, tvůj progres, tvoje cíle.

Pro více info nám napiš na info@crossfitstrahov.cz