fbpx

HLEDÁŠ crossfitový domov?

PŘIDEJ SE K NÁM! 

Děláme CrossFit a jsme na to náležitě hrdý. Naši trenéři udělají vše pro to, aby si z každé lekce odcházel domů spokojený a o kus lepší. 

Máš predešlé zkušenosti s CrossFitem a hledáš svůj nový domov? Rádi tě uvítáme u nás 🙂

Nemáš zkušenosti s CrossFitem? Začni tady: https://www.crossfitstrahov.cz/crossfit-start/

LEKCE

Máme lekce ráno, dopoledne i večer. A také o víkendu a o svátcích. Kromě CrossFitu u nás v rozvrhu najdeš Vzpírání, Gymnastiku (pro CrossFit), Mobilitu a Aerobic Capacity.

Kapacitu máme omezenou, VŽDY budeš mít dostatek prostoru a vybavení na cvičení a trenéra, který se ti stíhá věnovat. Lekce nerušíme i kdyby si byl přihlášen sám, můžeš s ní počítat!

Mrkni na náš rezervační systém.

Náš prostor je v létě klimatizován (na normální teplotu, neboj, nechceme aby to na tebe foukalo a nechceme být nemocní) a v zimě vytápěn na příjemnou teplotu :).

TRÉNEŘI

Naši trenéři po tebe nebudou hulákat, křičet ani tě tlačit tam, kam sám nechceš. 

Budou ti pomáhat zlepšovat se, poradí s technikou, doporučí co a jak odcvičit, aby si vytěžil z tréninku co nejvíce a nezranil se. Upraví ti trénink nebo doporučí kompenzační cviky, jestli tě něco bolí nebo se vracíš po operaci, porodu či zranění.

Trenéři se na lekce připravují na pravidelném společném trenérském briefingu a neustále procházejí interním coach developmentem (rozvojem trenéra).

Všichni naši trenéři cvičí stejné tréninky jako ty na lekci, často je uvidíš makat vedle sebe, takže o motivaci budeš mít postaráno :). 

VYBAVENÍ

Najdeš u nás nejen pánské, dámské a juniorské osy, ale i dostatek 0,5 kg kotoučů a taky velké tréninkové kotouče (velký průměr, malá váha).

Celá naše podlaha je zpevněná a zahodit činku můžeš kdekoliv (s naloženými alespoň žlutými kotouči). Nepotřebuješ ní mířit na žádné tlumící polštáře. 

K dizpozici máš různé typy hrazd (tlustší, užší, kluzčí, vyšší, nižší) a magnézium od nás, tvůj úchop bude nesmrtelný!

Vesla, bike ergy, assault bike, echo biky, běžky, pegboard, lavičky na bench, sáňky, vysoké a nízké kruhy i lana, GHD, jerk boxy, trap bar. 

OPEN GYM

Máme plně vybavený VELKÝ oddělený prostor určený pro tvůj individuální trénink (open gym) a co z vybavení v něm nenajdeš, tak si můžeš nanosit z jiné části gymu.

Kapacitu open gymu během lekcí máme omezenou tak aby si nikdy nemusel řešit, že nemáš dostatek místa nebo vybavení pro cvičení.

Jako náš člen můžeš open gym využívat i mimo lekce nad rámec otevírací doby dle rezervačního systému.

Můžeš si taky pustit vlastní hudbu, ať si spravíš ještě lepší náladu.

REGENERACE

Jako náš člen máš k dispozici finskou saunu a vany s ledovou vodou. Do sauny má přístup i veřejnost (můžeš s sebou vzít kámoše). Kromě sauny můžeš zregenerovat svoje nohy v kompresních kalhotech, nebo si půjčit masážní pistoli.

KOMBINACE SPORTů

Jestli miluješ kombinaci CrossFitu a jiných sportů, tak bazén je jenom přes chodbu a běžecký ovál pár minut od gymu. Půjčit si vybavení na bazén nebo zátěžovou vestu na běh je maličkost.

Základní vzdálenosti na běh máme označeny kolem gymu a dají se odběhnou i v dešti – jsou pod tribunou :).

Dopravní dostupnost

MHD zastávka Koleje Strahov je přímo před dveřmi, další zastváka Stadion Strahov je pár minut chůze od gymu (hned při nejlepším výhledu na Prahu). Parkování v okolí a je bezproblémové a zdarma. 

Kolo u nás můžeš nechat nahoře zamčené o zábradlí.

Parkování

Auto u nás zaparkuješ přímo u gymu bez problémů a zadarmo. Míst je tu dost :).

Nestačí? Pro členy toho máme více!

Přístup k tréninkům

V rámci členství máš přístup k tréninkům, takže dopředu vidíš, co se bude cvičit nejbližší dny. Taky si můžeš zapsat výsledky a váhy, s kterými cvičíš, aby si příště vědel s čím cvičit. 

STROGRAMMING

Pro členy, kterým lekce nestačí, máme připraven STRogramming, nadstavbu našich skupinovek. Díky němu si zacvičíš smysluplně a nebudeš mít přetěženou žádnou část těla. V rámci STRogrammingu najdeš jako bonus i přípravu na závody a počas léta běžecké a plavecké workouty.

MĚŘENí SLOžení těla

Nejen že ti umíme změřit kolik máš v jednotlivých částech těla svalů, tuku, vody a dalšího, umíme ti výsledky vysvětlit po lopatě a doporučit co udělat pro to, aby byly lepší na základě toho, co je tvojím cílem.

PRONÁJEM SKŘÍňKY

Boty na cvičení si můžeš u nás nechávat v botníku a jestli potřebuješ více místa, máme soukromé skřínky na pronájem, do kterých ti vleze celá CrossFitová výbavička. 

CROSSFIT STRAHOV MEMBERS MEET

Každý nebo každý druhý měsíc pořádáme v gymu střetnutí pro naše členy, na kterém se bavíme o vybrané témě (např. jak na regeneraci, jídlo, jak probíhají závody, co se zraněním). Dáváme také možnost zeptat se na cokoliv týkající se gymu a dění v gymu. Nebo přijít s nápady, které se snažíme zrealizovat, aby se naši členi u nás cítili lépe. 

NOvý merch vícekrát za rok

Připravujeme pro tebe nový dizajn oblečení vícekrát ročně, trička, mikiny i ponožky :).

Výzvy

Stretneš se u nás taky s výzvami, které tě posunou nejen v CrossFitu, ale hlavně v běžném životě. Máme za sebou nutriční výzvu, v které sme se učili lépe jíst, výzvu na zlepšení mobility, zhybu či kliku. Přes léto nám běží výzva běžecká a na podzim chystáme výzvu s činkou, takže se nemusíš bát, že by aktivit bylo málo. 🙂

CROSSFIT OPEN a GYMOVÉ ZÁVODY

CrossFit Open je velká událost, do které se snažíme zapojit co nejvíce našich členů. 

Navíc ještě dvakrát ročně pořádáme závody pro členy, aby si vyzkoušeli trošku jinou atmosféru. 

Doraz si vyzkoušet jak vedeme naše lekce

Neváhej se nám ozvat, pokud máš otázky!

📍 Velký strahovský stadion, Vaníčkova 6, Praha 6
☎️ +420 703 979 070
📪 info@crossfitstrahov.cz