fbpx
Začni s CrossFitem

Balíček start

Nejsme kruháč a nechceme tě hodit do skupiny cvičící v intenzitě bez toho, abys byl připraven, znal základy cviků a jejich lehčí a těžší alternativy. 

Chci začít cvičit – kontaktujte mě

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Chci více informací / mám zájem o:

KONZULTACE

Na prvním střetnutí se pobavíme o tom, co tě k nám přivedlo, jaké máš cíle, co očekáváš a co tě motivuje. Bude nás zajímat, jestli máš nějaké zdravotní či pohybové omezení.

Změříme ti složení těla (množství svalů, tuku, vody, …), abys zjistil s čím začínáš a jestli se posouváš správným směrem.

6 ÚVODNÍCH LEKCÍ

Čekají tě úvodní lekce, kde se zaměříme na techniku základních cviků. Lekce budou obsahovat zahřátí, technickou část i cvičení.

Datumy a časy lekcí jsou na dohodě, maximálně 3 úvodní lekce za týden. Čím dříve vychodíš úvodní lekce, tím více času ti zbývá na skupinové CrossFit lekce v balíčku.

3 LEKCE TÝDNĚ

Po absolvovaní úvodních lekcí budeš připraven na to připojit se ke skupinovým CrossFit lekcím – cvičit na nich můžeš až 3 x týdně po zbytek trvání CrossFit Start balíčku. Tvoje tělo si při cvičení 3 x týdně nejrychleji zvykne na nový pohyb a intenzitu, cviky si díky opakování lépe zapamatuješ a rychleji se zorientuješ.

Termíny lekcí najdeš v rezervačním systému, vybrat si můžeš kteroukoliv.

2 MĚSÍCE CVIČENÍ

CrossFit Start začíná dnem úvodní konzultace a trvá 2 měsíce (tj. 60 kalendářních dní).

Poté můžeš pokračovat v jakémkoliv členství, cvičit častěji a využít všechny jeho výhody.

Pro koho je Balíček start vhodný?

Pro začínající, kteří doteď necvičili nebo se ještě nesetkali s CrossFitem (i když dělají jiný sport nebo cvičí ve fitku). Taky pro ty, kteří si nejsou jisti technikou a chtějí se naučit, jak u nás cvičit bez zranění, efektivně a tak, aby to mělo smysl. Nedělíme se podle věku, pohlaví, typu postavy ani kondice.

Pro začátek je cílem doběhnout na tramvaj, nezadýchat se při vystoupání několika pater, zvládnout týden lyžování bez únavy nohou, nosit těžké nákupní tašky nebo zvedat dítě bez bolesti v zádech. Naučíme tě jak efektivně zvednout těžkou činku nad hlavu, jak se přitáhnout na hrazdě, vyšplhat na lano i chodit po rukou.

Hledáš trenéra na individuální trénink?

Nehodí se ti časy skupinových lekcí nebo se prostě necítiš na to cvičit v skupině? Si na správném místě!

Promluvíme si o tom co od cvičení očekávaš, co tě motivuje a trápí, tvých časových a finančních možnostech. Bude nás zajímat jestli nemáš zranění nebo pohybová omezení a jestli máš s cvičením předchozí zkušenosti. Můžeme se bavit také o životě mimo tělocvičnu a pomoct ti změnit některé návyky, které tvoji snahu brzdí.

Povíme ti o tom jak se cvičí u nás – rozdělíme tvé cíle na menší kroky a navrhneme ti plán, jak je postupně dosáhnout.

Domluvíme se jak začít, kolikrát a jak dlouho budeme cvičit a dáme dohromady termíny, kdy budeš cvičit s naším trenérem. A aby toho nebylo málo, rovnou na prvním setkání si zacvičíš.

Máš otázky nebo obavy?

Neváhej se nám ozvat!

📍 CrossFit Strahov, Velký strahovský stadion, Vaníčkova 6, Praha 6
☎️ +420 703 979 070
📪 info@crossfitstrahov.cz