fbpx

Sugarwod aplikace

Aplikace, ve které uvidíš tréninky, výsledky i svůj progres. Aby toho nebylo málo, do aplikace si můžeš zapsat svoje maximálky a mrknou s čím cvičí ostatní v našem gymu.

Po instalaci si vytvoř účet a najdi “local gym” CrossFit Strahov. 

Přístup k tréninkům CrossFit Strahov získáš v rámci členství nebo za 100 Kč měsíčně. Prvních 7 dní máš na zkoušku zdarma.

Heslo pro připojení se k nám ti dá trenér 🙂

Proč zapisovat výsledky?

Naším cílem je udělat z tebe co nejvíce fit člověka. Jak ale víš, že si na tom lépe, když nevíš s čím si cvičil před týdnem, měsícem, rokem..?

Výsledky jsou pro nás důležité a chceme aby ty tvé byly lepší a lepší. Abys zvedl každý týden o něco více, cvičil rychleji atd. 

V našich trénincích se setkáš s kratšími i delšími cyklami, ve kterých postupně zvyšujeme váhy a počty. Na konci cyklu se testujeme, jestli jsme na dobré cestě a jestli se zlepšujeme (např. hledáme novou maximálku).

Kromě toho si aplikace bude pamatovat, s čim si cvičil na předešlém tréninku, takže na to nemusíš myslet ty. 

RX nebo Scaled?

Jestli nejsi CrossFit závodník, neboj se jet scaled variantu workoutu, upravit si ji dle sebe a svých možností tak, aby cvíčo pro tebe bylo náročné, ale aby si se nezasekl na některém z cviků. Přišel si předse cvičit a ne stát na místě. Se spoustou možností jak co upravit si se stretl na úvodním kurzu, tak to využij. Připadně ti s úpravou workoutu pomůže trenér, stačí se zeptat. 

RX

Když odcvičíš trénink přesně tak, jak je napsán. Stejné váhy, stejné cviky, stejné opáčka. Jsme sice rádi, když tě challengujeme, není ale nutné za každou cenu vždy jet RX. 

Scaled

Když si trénink upravíš dle sebe a přizpůsobíš svým možnostem a cílům. Např. shyby s dopomocí odporové gumy, méňě dvojitých přeskoků na švihadle, přední dřepy místo dřepů s činou nad hlavou.

Zkusil jsi už strogramming?

 🤜 Náš nový programming pre každého, komu je skupinovka málo a chce zamakať viac. Na sile, kondičke, skille, behu, … 🙂‏‏‎ ‎
🤜 Tréningy píšeme my pre vás. Na základe toho, čo vidíme, ako cvičíte, čo vám ide a čo by šlo zlepšiť. Sú osobnejšie a viac na mieru, takže progress by mal prísť rýchlo.
🤜 Kombinovateľný so skupinovkami = hodinu odmakáš v skupine, kde ťa ostatní hecnú a tréner omrkne + 30-60 min pokračuješ v tréningu podľa STRogramingu.
‏‏‎ ‎
– Keď na lekcii zničíš nohy ťažkými drepmi, tak v STRogrammingu ťažké drepy logicky nebudú.
– Nemusíš premýšľať nad tým, čo si po lekcii ešte zacvičiť, aby si mal tréning vyvážený.
– Naučíš / zlepšíš sa v skilloch, na ktoré na lekciách nie je priestor, pretože budú v STRogrammingu pravidelne.
– Vylepšíš stratégiu do workoutov, spoznáš lepšie svoje možnosti a naučíš sa neprepáliť začiatok.
– Dáš si pár kompenzačných a extra cvikov ktoré sa na lekciách nestíhajú (v STRogrammingu budú s videmi).
‏‏‎ ‎
🤜 STRogramming je automaticky k akémukoľvek členstvu 🙂

Nestačí? Co se na to vrhnout 1-1? Jen ty a trenér.

Tvá technika, tvůj progres, tvoje cíle.

Pro více info nám napiš na info@crossfitstrahov.cz