fbpx

Vítej mezi členy!

Děkujeme, že se přidáváš k nám a vítáme tě mezi členy CFSTR! Členství u nás ti přináší spoustu možností. Snažili jsme se do něj zahrnout všechno, co ti bude pomáhat na tvé cestě k pořádnému progresu 🙂

Můžeš využívat energii skupinového tréninku, individualitu open gymu, regenerovat v naší finské sauně a využívat tréninkovou aplikaci SugarWOD, abys viděl jak se zlepšuješ.

JEDNA FORMALITKA, PROSÍM!

Fungujeme jako sportovní klub. Slibujeme si od toho pomoc od města například s organizací závodů, možná i s dotacemi na energie a úklid.  Zastav se na recepci podepsat přihlášku a GDPR, prosím.

KÓD ČLENSTVÍ a JAK REZERVOVAT?

Po přihlášení do rezervačního systému najdeš v menu svůj kód permanentky a jeho platnost. Platnost určuje období, na které můžeš lekce rezervovat. Takže můžeš rezervovat hned, i když jsme třeba nastavili začátek členství až za pár dní.

Kód používáš při vytváření každé rezervace lekce, sauny nebo open gymu – vyber si termín, zadej kód a klikni na aplikovat. Cena rezervace se ti změní na 0 Kč. Kód používej pro rezervace lekcí, open gymu a sauny (pro nákupy fungovat nebude).

Stornovat rezervaci můžeš do 12 h před začátkem. S cenou 0 Kč si můžeš říct, že to nemusíš řešit, ale když víš, že nestíháš, buď prosím ohleduplný k dalším sportovcům ve frontě a uvolni místo nebo nám napiš a my to pro tebe uděláme. 

CO VŠECHNO máš v rámci ČLENSTVÍ?

Dva vstupy denně dle tvých preferencí – skupinovka (nebo dvě), open gym, sauna.

Rezervace skupinovek, sauny i open gymu fungují stejně a v rezervačním systému mají svoji záložku. Open gymisti cvičí v menší části gymu, ale samozřejmě si tam můžeš přinést i vybavení z velkého gymu. Jen prosím pamatuj, že lekce má, co se týče vybavení, přednost.

Do sauny můžeš s sebou vzít kohokoliv, jenom udělej více rezervací dle počtu lidí a jméno kámoše přidej do poznámky – vstup si zaplatí na recepci.

Možnost přerušení členství

Z důvodu nemoci nebo dovolené trvající alespoň jeden týden je možné na danou dobu 3 a 6-ti měsíční členství přerušit. Přerušení členství je možné za poplatek dle ceníku. V obou případech nám napiš a domluvíme se. Jestli potřebuješ přerušit měsíční členství, stačí si ho navýšit na 3 nebo 6-ti měsíční. 

Přístup do gymu i mimo otevírací dobu

Pokud budeš chtít tuto možnost využít, napiš nám a my ti vysvětlíme, jak to funguje a jaká máme pravidla 🙂

Přístup k tréninkům v SugarWOD aplikaci

Po nainstalovaní a přihlášení se se přidej k local gymu CrossFit Strahov, heslo je open2023 🙂

TAKY SE NEMŮŽEŠ DOČKAT? 🙂

Jsme rádi, že tě v gymu máme a pokud máš jakékoliv otázky, připomínky nebo ti v gymu něco chybí, neváhej se na nás obrátit – v gymu, mailem, na fb…nebo pošli dopis po jednom ze psů, ale bacha – je velká šance, že Thor ho ztratí a Loki sežere, tak možná využij některou z předešlých metod xD.