Otázky a odpovědi k rezervačnímu systému

Jdu k vám cvičit poprvé

Zaregistruj se do rezervačního systému a rovnou nám napiš e-mail info@crossfitstrahov.cz, pobavíme se o tom jaké máš zkušenosti s CrossFitem.

Jestli si nikdy CrossFit necvičil, bude lepší se dohodout na ukázkové lekci, kde je trénink přizpůsobený a trenér ho vysvětluje tak, aby ho zvládl i úplný začátečník, ktorý nikdy necvičil. Jestli máš s CrossFitem zkušenosti z jiného CrossFitového gymu (On Ramp kurz za sebou), tak Ti povolíme rezervace a nahráme 1 kredit, aby si si mohl vybrat, na ktorou lekci přijdeš.

První lekci máš ZDARMA.

Už jsem u vás byl, ale rezervační systém jsem nevyužil

Rezervaci je nutné mít na všechny lekce, open gym i saunu. Zaregistruj se, prosím do rezervačního systému a napiš nám na info@crossfitstrahov.cz, povolíme Ti rezervace. K dokončení rezervace ji budeš potřebovat uhradit z kreditu. Ten si můžeš koupit hotově na recepci nebo převodem na účet (kredit bude pripsán až po přijetí platby).

Číslo účtu: 1268091059/3030, do poznámky jméno, příjmení a za co platíš.

Chci vzít kámoše na trénink
Za ukázání CrossFitu dalším lidem budeme samozřejmě rádi. Každý druhý pátek v 18:00 je lekce 1+1, kde můžeš vzít kohokoliv. Trénink na táhle lekci je mírně přizpůsoben nováčkům (pro tebe žádné úlevy, ať si zamakáš) a trenér každý cvik pečlivě vysvětlí a ukáže. Na lekci 1+1 může i jeden nováček sám, jestli nestíháš, pošli aspoň kámoše. V obou případech nám ale daj vědet, že přijde někdo nový – bude potrebovat rezervaci na lekci, vyřešíme přes mejl.

Na klasickou CrossFit lekci (mimo páteční ukázkové) platí rovnaké pravidla pro všechny – mít základy techniky cviků, zkušenosti s CrossFitem nebo kurz pro začínající (u nás nebo obdobný jinde). Jesli kámoš už cvičil jinde a techniku zná, dohodneme se přes mejl nebo správu, stačí napsat.

První lekce je ZDARMA.

Jak rezervovat lekci? Fakt musím?

Vyber si lekci, zvol rezervovat, uhradit a potvrď ješte jednou volbu uhradit z kreditu. Rezervaci je možné provést do poslední sekundy před začátkem lekce.

Prosím využívej rezervační systém. Jestli to nebudeš respektovat, na lekci nebo open gym tě nepustíme ani když na bude volné místo.

Jak rezervovat Open gym?
Rezervace na open gym je po 30 minutových blocích, vyber jich tolik, kolik plánuješ cvičit. Za rezervaci 1 bloku zaplatíš 1 kredit jako zálohu. Všechny kredity ti budou vráceny, když dorazíš a open gym uhradíš (hotově, Multisport kartou, členstvím nebo 1 kreditem). Záloha by vrácena nebyla jenou v případě, že bez ospravedlnení nedorazíš. Prosím, respektuj nutnost rezervovat si místo i na open gym. V opačném případě tě na něj nevpustíme ani když bude volné místo. Rezervovat i stornovat open gym možno i do posledné vteřiny.
Jak rezervovat saunu?
Rezervace sauny je po 30 minutových blocích, vyber jich tolik, kolik potřebuješ. Za saunování se považuje i čas strávený v odpočivárně. Za rezervaci 1 bloku zaplatíš 1 kredit jako zálohu. Všechny kredity ti budou vráceny, když dorazíš a saunu uhradíš hotově. Saunu nemožno hradit Multisportkou. Doporučujeme saunu rezervovat v předstihu, ideálně 3 hodiny před, aby se stihla nahřát.
Nefunguje mi rezervace

Problém môže být na více místech:

  • jestli si se právě zaregistroval, nebudeš mít povoleno vytváření rezervací. Pošli nám e-mail na info@crossfitstrahov.cz 
  • máš dostatek kreditu na uhrazení rezervace? 
  • potvrdil si uhrazení rezerváciu volbou uhradit z kreditu? Jestli rezervaci neuhradíš, bude o 60 min stornovaná

Stále nefunguje? Napiš nám na info@crossfitstrahov.cz  vyřešíme to.

Jak stornovat rezervaci?

Klikni na daný termín a stiskni stornovat. Rezervaci můžeš stornovat nejpozději 12 hodin před začátkem (v případě ranních lekcí 8 hodin).

Nemám kredit

Kredit si můžeš nahrát hotově na recepci v gymu nebo převodem na účet (kredit bude připsán až po přijetí platby).

Číslo účtu: 1268091059/3030, do poznámky jméno, příjmení a za co platíš.

Můžu využívat Multisportku?

Multisportkou je možné hradit všechny lekce a open gym.

Fungujeme formou zálohy abychom zamezili zneužívaní rezervací. Stejně jako ostatní si nahraj kredit (1 kredit = cena 1 lekce), který bude sloužit jako záloha nasledovně:

  1. Vybereš si lekci a uhradiš ji z kreditu
  2. Po příchodu do gymu předložíš Multisport kartu (a občanku), recepční ji pípne a kredit ti rovnou vrátí

V případě, že na lekci bezdůvodně nepřijdeš, nemáš Multisportku nebo si ji už využil jinde ti kredit vrácen nebude.

 

 

Lekce je plná. Jak fungují náhradníci?

Na naplněnou lekci se můžeš přihlásit jako náhradník. V případě, že se místo uvolní a jsi první ve frontě, místo ti bude automaticky zarezervované a uhrazené z kreditu. Přijde ti e-mail s potvrzením.

Pokud ti potvrzovací  e-mail nepřišel, žádne místo se neuvolnilo ani nebyl využit kredit na uhrazení.

E-mail, zda se z náhradníka stáváš cvičícím přijde nejpozději 12 hodin předem (u ranních lekcí 8 hodin) – teda v době, kde se někdo jiný může odhlásit.

Nestihl jsem se přihlásit, ale na lekci je volné místo

V prostorách gymu i v šatnách máme wifi, přihlásit se můžeš do poslední sekundy před začátkem (pak už ti to systém nedovolí). Pokud se chceš připojit k probíhající lekci a je na ní volné místo, recepční ti vytvoří rezervaci ručně. 

Nestihl jsem se na lekci přihlásit, ale volné místo na lekci už není

Bohužel, lekce jsou kapacitně omezené a víc lidí než je kapacita nebereme. Můžeš si rezervovat jinou lekci, open gym nebo skočit do sauny.

Dostal jsem Multisportku a chci ji využívat

Od momentu, kdy začneš nosit Multisportku je kredit považován za zálohu. Nahraný kredit nevracíme.

Končí mi Multisportka

Jestli jenom měníš jednu kartičkou za novou, nemusíš nám to hlásit. 

Jestli Multisportku už nemáš, nic se v podstatě nemění, lekce budou hrazeny z kreditu, ktorý si měl doteď jako zálohu.