fbpx
Cvičíme pro život 

CrossFit kurz

pro začínající

Chceme tě naučit správnou techniku, aby ses mohl zdravě a bezpečně hýbat. Aby ses posouval a zlepšoval se po celý život. Nejsme kruháč a nechceme tě hodit do skupiny cvičící v intenzitě bez toho, abys byl připraven, znal základy cviků a jejich lehčí a těžší alternativy. 

Chceme tě naučit správnou techniku, aby jsi se mohl zdravě a bezpečně. Aby jsi napředoval a zlepšoval se po celý život. Nejsme kruháč a nechceme tě hodit do skupiny cvičící v intenzitě bez toho, aby jsi byl připraven, znal základy cviků a jejich lehší a těžší alternativy. 

Klepnutí na tlačítko tě přesměruje do našeho rezervačního systému kde vyplníš tvé časové možnosti a údaje o sobě.

Pro koho je kurz určený?

Pro začínající, kteří doteď necvičili nebo se ještě nesetkali s CrossFitem. Taky pro ty, kteří si nejsou jisti technikou a chtějí se naučit, jak u nás cvičit bez zranění, efektivně a tak, aby to mělo smysl. Nedělíme se podle věku, pohlaví ani typu postavy.

Je jedno, jestli máš nebo nemáš kondičku, cvičíme spolu, případně upravíme pro každého workout tak, aby ho zvládl a zároveň pro něj byl výzvou.

Pro začátek je cílem doběhnout na tramvaj, nezadýchat se při vystoupání několika pater, zvládnout týden lyžování bez únavy nohou, nosit těžké nákupní tašky nebo zvedat dítě bez bolesti v zádech. Naučíme tě jak efektivně zvednout těžkou činku nad hlavu, jak se přitáhnout na hrazdě, vyšplhat na lano i chodit po rukou.

jak začít?

Skupinový kurz

Kurz otevíráme jednou za 2 měsíce a kapacita je omezena. Lekcí je 6, 2-3x týdně a navazují na sebe.

6 lekcí techniky x 60 min + 14 dní neomezených vstupů

Individuální kurz

Pro tebe nebo ve dvojici s parťákem. Ve dny a časy, které vyhovují tobě. Nepravidelně, brzo ráno, přes den, přes víkend. 

6 lekcí techniky x 60 min

Najdeme způsob jak začít i pro tebe!

 

O čem je skupinový kurz?

Kurz se skládá ze 6ti úvodních 60-75ti minutových lekcí a následně 14ti dní neomezených vstupů na všechny lekce.

Každý kurz začíná první lekcí, není možné se přidat v průběhu, protože lekce na sebe navazují. Doporučujeme absolvovat všechny lekce, chybějící je možné nahradit po domluvě individuálně.

Na úvodních lekcích tě seznámíme se základy pohybů, které využíváme na skupinových lekcích. Začneme těmi nejzákladnějšími a přes ně se dostaneme na komplexnější – jako je třeba vzpírání či gymnastika na hrazdě. Neboj, trénink je vždy přizpůsoben tvé úrovni a zároveň tvým cílům. Nemusíš mít kondici ani sílu, nemusíš mít za sebou sportovní minulost ani zkušenosti z fitka. Cvičí u nás normální smrtelníci.

Po poslední ze 6ti úvodních lekcí ti začne 14 dní, kdy můžeš cvičit kolik chceš a kdy chceš, stačí mrknou na náš rozvrh a vybrat si.

LEKCÍ TECHNIKY

dní neomezených vstupů

Tento kurz je jenom začátek Tvé cesty.

V případě otázek nás kontaktuj na info@crossfitstrahov.cz